Czym jest baza kejsów?

Pomysł na bazę wziął się stąd, że zadałem sobie pytanie co tak naprawdę odróżnia doświadczonego, dojrzałego ultrasonografistę od kogoś, kto dopiero rozwija swoje umiejętności. Moim zdaniem poza kwestiami czysto manualnymi i “sprawnościowymi”, to właśnie zobaczenie na własne oczy wszystkich możliwych kejsów i poczucie, że już niewiele Cię może w ultrasonografii zaskoczyć. 

Normalnie, by zobaczyć “wszystko” w USG, trzeba spędzić w pracowni kilka lat, a i to bywa mało… Baza kejsów jest sposobem na to by ten proces przyspieszyć!

Znajdziesz tu kilkadziesiąt różnych przypadków dotyczących wątroby – wszystkie odcienie stłuszczenia, alkomarskości, hamartomy, nietypowe naczyniaki, malformacje naczyniowe, przerzuty i wiele wiele innych… A wszystko to potwierdzone w innych badaniach, zestawione z obrazem klinicznym, w wielu przypadkach wzbogacone o obraz z TK lub MR. Wszystkie kejsy pochodzą z mojego autorskiego archiwum.

Bazę kejsów można traktować jako interaktywny podręcznik (w którym zamiast zwykłych rycin znajdziesz materiały video) i czytać go od deski do deski. Możesz też zapoznawać się z tematami w dowolnej kolejności, każdy z nich to zazwyczaj zamknięta całość przedstawiająca obrazy i kliniczną historię jednego pacjenta.

Lektura bazy kejsów to prosta droga do tego by wejść na wyższy level w ultrasonografii wątroby! Życzę miłej lektury,

autor Adam Lebiediew

Nie masz dostępu

Kurs zawiera

  • 9 Lekcje
  • 32 Tematy